Home MASE PLASTICE Industriale Poliamida PA6 Bară PA6 BARA POLIAMIDA BLACK 20X3050 MM(4BAREX1000MM)
Placeholder
Inapoi la produse
Placeholder
BARA POLIAMIDA BLACK 20X3050 MM(4BAREX1000MM)
Out of stock
Compara
Adaugă la favorite
Sold By : Ro8 SKU: RDXEBZ20 Category: Bară PA6
Add to cart
BARA POLIAMIDA PA6 C GREEN OIL 70X1000 MM
Cod Produs: BPA6CGREEN70X1
Add to cart
BARA POLIAMIDA PA6 C GREEN OIL 65X1000 MM
Cod Produs: BPA6CGREEN65X1
BARA POLIAMIDA PA6 C BLUE 85X1000 MM
Cod Produs: BPA6CBLUE85X1
Read more
BARA POLIAMIDA PA6 C BLACK 100X1000 MM
Cod Produs: BPA6CBK100X1
BARA POLIAMIDA PA6 C BLUE 50X1000 MM
Cod Produs: BPA6CBLUE50X1
BARA POLIAMIDA PA6 C GREEN OIL 50X1000 MM
Cod Produs: BPA6CGREEN50X1
Read more
BARA POLIAMIDA PA6 C BLUE 55X1000 MM
Cod Produs: BPA6CBLUE55X1
BARA POLIAMIDA PA6 C NATURAL 140X1000 MM
Cod Produs: BPA6CNA140X1
  • ROTI SI ROLE
    • 50 mm
    • 75 mm
    • 80 mm
    • 100 mm
    • 125 mm
    • 160 mm
    • 200 mm
    • 250 mm