Home Toate produsele BARA POM C NATURAL 63.50X3050 MM(2BARAX1000MM)
Placeholder
Inapoi la produse
Placeholder
BARA POM C NATURAL 63.50X3050 MM(2BARAX1000MM)
Out of stock
Compara
Adaugă la favorite
Sold By : Ro8 SKU: RGXANZ63.50 Category: Toate produsele
Add to cart
BARA POLIETILENA BLACK 60X2000 MM
Cod Produs: BPE500BK60X2
Read more
BARA POLIETILENA NATURAL 100X2000 MM
Cod Produs: BPE500NA100X2
Add to cart
BARA POLIETILENA BLACK 40X2000 MM
Cod Produs: BPE500BK40X2
Read more
INEL ARBORE E14 DIN 471
Cod Produs: AAE14
BARA POLIETILENA BLACK 45X2000 MM
Cod Produs: BPE500BK45X2
INEL ARBORE E21 DIN 471
Cod Produs: AAE21
INEL ARBORE E16 DIN 471
Cod Produs: AAE16
PMMA 5X2050X3050
  • ROTI SI ROLE
    • 50 mm
    • 75 mm
    • 80 mm
    • 100 mm
    • 125 mm
    • 160 mm
    • 200 mm
    • 250 mm