Home Toate produsele ROATA PIVOTANTA+FRANA 2475PJO050P40
Placeholder
Inapoi la produse
Placeholder
ROATA PIVOTANTA+FRANA 2475PJO050P40
Out of stock
Compara
Adaugă la favorite
Sold By : Ro8 SKU: G2475PJO050P40 Category: Toate produsele
Read more
BUCSA PTFE135X120X150MM
Read more
DISC TEFLON 58X3MM
INEL ARBORE E33 DIN 471
Cod Produs: AAE33
Add to cart
BARA POLIETILENA BLACK 40X2000 MM
Cod Produs: BPE500BK40X2
Add to cart
BARA POLIETILENA BLACK 60X2000 MM
Cod Produs: BPE500BK60X2
INEL ALEZAJ E80
Cod Produs: AIE80
BARA POLIETILENA NATURAL 170X1000 MM
Cod Produs: BPE500NA170X1
BARA POLIETILENA BLACK 140X1000 MM
Cod Produs: BPE500BK140X1
  • ROTI SI ROLE
    • 50 mm
    • 75 mm
    • 80 mm
    • 100 mm
    • 125 mm
    • 160 mm
    • 200 mm
    • 250 mm