Home Toate produsele ROATA PIVOTANTA+FRANA 2475PJI050P40
Placeholder
ROATA PIVOTANTA+FRANA 2475PJI050P40
Out of stock
Compara
Adaugă la favorite
Sold By : Ro8 SKU: G2475PJI050P40 Category: Toate produsele
Read more
BUCSA CONICA 1210X30 MM
Cod Produs: BCONICA1210X30
Read more
BARA POLIETILENA NATURAL 180X1000 MM
Cod Produs: BPE500NA180X1
INEL ARBORE E23 DIN 471
Cod Produs: AAE23
INEL ARBORE E21 DIN 471
Cod Produs: AAE21
BARA POLIETILENA NATURAL 100X2000 MM
Cod Produs: BPE500NA100X2
Cod Produs: BPE500NA120X2
AMORTIZOR TIP1 50X40 M10X28 MM 55 SHORE
Cod Produs: A1/50X40M10X28
  • ROTI SI ROLE
    • 50 mm
    • 75 mm
    • 80 mm
    • 100 mm
    • 125 mm
    • 160 mm
    • 200 mm
    • 250 mm